Libor Přeček
 
Libor Přeček
autorizovaný architekt, člen České komory architektů
autorizovaný inženýr pro pozemní stavby, člen České komory inženýrů a techniků činných ve výstavbě
vysokoškolský pedagog 
 
T +420 605714883 
 
 
V oboru nízkoenergetické výstavby se pohybuji již řadu let, a to jak v rámci projekční praxe, tak v rámci akademické dráhy na fakultě architektury, kde jsem se zabýval návrhem vícepodlažních dřevostaveb (disertace 2006). 
V rámci svých zkušeností jsem našim klientům schopen nabídnout zpracování architektonické studie i dalších stupňů dokumentace na vysoké estetické i technické úrovni. Již ve stupni architektonické studie jsem schopen klientovi garantovat dodržení jím zadanou výši investičních nákladů, dodržet dohodnutý energetický standard a technickou realizovatelnost stavby s ohledem na platnou legislativu. Tento způsob jsem ověřil v praxi a považuji ho za velmi  efektivní a transparentní.  Na dokumentaci  jsem schopen spolupracovat ve všech stupních od studie, až po realizační část, včetně návrhu atypických částí interiéru. Preferuji koncepční části návrhu a jednání s investorem. 
V rámci svých architektonických návrhů zohledňuji principy Feng-Shui a další metody, které vedou k celkovému harmonickému návrhu stavby. Mám zkušenosti i se stavbou a realizací velkých souborů staveb.    
Mezi mé profesní cíle patří realizace vícepodlažních dřevostaveb v rezidenční výstavbě.
Spolupracuji po vertikále, s developery a realizačními firmami. V rámci realizace rodinných domů a interiérů spolupracuji již řadu let s prověřenými firmami a přejímám tedy za tyto realizace následně i osobní zodpovědnost. V rámci pasivní, nulové a energeticky nezávislé architektury zajišťujeme pro naše stavby i dotace Zelená úsporám. 

 

Martin Kollár
 
Martin Kollár
architekt
 
Ateliér výtvarné tvorby
Ajurvéda centrum
Městská vila Roztoky
Rodinný dům Okrouhlo
Al Maa Al Haar
Rodinný dům Černošice
Interiér a rekonstrukce Suchdolská
Rodinný dům Ptice
Vlaďka Přečková
 
Vlaďka Přečková
grafička a designérka
 
Interiér RD Klecany
Ateliér textilní tvorby
Interiér RD Černošice