Projekční kancelář

 
Architekti Libor Přeček
projekční a architektonická kancelář 
 
 

 

 

 
Děláme to, čemu rozumíme. Architekti Libor Přeček je architektonická a projekční kancelář založená Liborem Přečkem, která se zabývá návrhem a realizací architektury pasivních, nulových a energeticky nezávislých staveb, včetně návrhů a realizace interiérů a designu nábytku. Cílem atelieru je celkové zpracování projektové zakázky na vysoké architektonické a konstrukční úrovni, od studie, přes projekty pro územní a stavební řízení až po technické řešení detailů a odborný dohled při realizaci. Mezi hlavní cíle atelieru patří zaměření na rozvoj a propagaci vícepodlažních dřevostaveb. Od února 2015 obnovujeme po tříleté pauze opět i naše působení na akademické půdě. 
 
Prostředí, ve kterém se člověk pohybuje (ať v domě nebo ve městě) má vliv na to, jak se člověk cítí. Proces návrhu stavby a následná realizace přináší možnost revize dosavadního života většiny stavitelů, což platí to zejména pro stavitele rodinných domů a návrhy interiérů pro bydlení. Jsme si toho vědomi, proto v rámci architektonických návrhů zohledňujeme principy Feng-Shui a další metody, které vedou k celkovému harmonickému návrhu stavby i interiéru. Tyto principy používáme volně a intuitivně. V posledních letech se zvýšila rovněž možnost přímého zapojení přirozených energií slunce, vody, vzduchu a země do návrhu stavby, což zohledňujeme v návrzích rovněž.
 
V neposlední řadě Vám jako architekti s dlouholetou zkušeností garantujeme dodržení dohodnuté výše investičních nákladů, dohodnutý energetický standard domu a obecně technickou realizovatelnost stavby s ohledem na platnou legislativu. V celém procesu projektování preferujeme transparentnost a partnerský vztah s investorem, který je pro úspěšný návrh klíčový. Věřím, že Vás náš přístup k projektování zaujme a budeme se těšit na Vaši návštěvu u nás v ateliéru.